Unie enologů České republiky
info@unieenologu.cz

Unie enologů na Wine Prague

Ve středu 29. května v rámci doprovodného programu veletrhu Wine Prague 2019 představí zástupci Unie enologů vybraná velká vína, která uspěla v soutěži „Suchá vína online“.  Prezentace s názvem „Poznejte velká vína s Unií enologů“ se uskuteční od 14:00 do 16:30 hodin ve Velkém sále PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

V rámci řízené degustace se představí 8 vzorků exkluzivních suchých bílých a červených vín z Moravy, která vzešla z hodnocení členů Unie enologů a byla zařazena do výběru stovky nejlepších suchých vín. Jedná se o vína z vinařství Sonberk, Nové vinařství, Michlovský a Mádl, Domaine Eisgrub Vinné sklepy Lednice, Rodinné vinařství Jedlička, Ing. Miroslav Volařík, Ing. Petr Bíza. Zastoupeno bude i víno, které je stávajícím držitelem nejvyššího počtu bodů v soutěži Suchá vína online - Pinot Noir, výběr z hroznů z roku 2011 z vinařství Vinselekt Michlovský.  

Kromě prezentace těchto vín a soutěže „Suchá vína online“ představí zakladatelé a zástupci Unie enologů její poslání a principy činnosti toho spolku.

Registrace na degustaci je možná na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá technická cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.

Souhlasím